Používame súbory cookies

Súbory cookies používame na analýzu návštevnosti, zapamätanie si preferencií a zlepšovanie použiteľnosti webu. Súhlas môžete vyjadriť kliknutím na tlačidlo "Súhlasím".

Nastavenie Súhlasím

Súhlas môžete tiež odmietnuť.

Preskočiť na obsah

Sme špecialisti v oblasti magnetickej separácie

Vyvíjame, vyrábame a aplikujeme zariadenia na magnetickú separáciu. Naše magnetické separátory navrhujeme a vyrábame presne podľa vašich potrieb.

Výkup magnetických separátorov všetkých značiek a typov

Vykupujeme permanentné magnetické separátory všetkých značiek a typovKončíte s podnikaním, rozhodli ste sa preorientovať na iný druh podnikateľskej aktivity a chcete sa zbaviť magnetických separátorov, pre ktoré už nemáte využitie? Potrebujete rýchlo vyriešiť aktuálne finančné problémy a vlastníte nadbytočné, zastarané, nedostatočne výkonné, poškodené, nefunkčné či z hľadiska prevádzky neefektívne magnetické separátory? Chcete vymeniť starý magnetický separátor za nový?

Potom máme pre vás dobrú správu, práve sme práve začali permanentné separátory vykupovať! Ponuku nepotrebného strojného zariadenia nám môžete poslať na adresu info@sollau.cz. Uveďte v nej, prosím, nasledujúce informácie:

  • zoznam a opis položiek, ktoré ponúkate (vhodné je definovať najmä údaje, ako sú značka a model, výrobca, rok výroby, použitie, rozmery, hmotnosť, dĺžka používania, logistické údaje, návod na použitie či iný relevantný technický opis zariadenia, nákupná cena, predstava o výkupnej cene)
  • fotodokumentácia alebo video separátora (alebo webový odkaz, kde si možno separátor pozrieť)

Posúdenie reálneho stavu (a zostatkovej hodnoty) ponúkaného separátora vykonajú naši technici vo vašich priestoroch a následne vám predložíme ponuku na spätný odkup. V prípade uzavretia zmluvy o spätnom odkúpení po dohode zariadenie eventuálne aj sami demontujeme a odvezieme.

Výhody predaja vašich magnetických separátorov firme SOLLAU, s. r. o.

  1. v oblasti magnetickej separácie máme dlhoročné skúsenosti, vaše zariadenie dokážeme kvalifikovane oceniť a ponúknuť vám zaň najvyššiu možnú cenu.
  2. sme menšia firma, preto môžeme ku každej ponuke pristupovať individuálne v súlade s potrebami konkrétneho klienta
  3. sami vyrábame vysoko kvalitné magnetické separátory a výmenou za váš zastaraný či nepotrebný separátor vám môžeme dodať, napr. formou nákupu na protiúčet, úplne nové zariadenie s najvyššími technickými parametrami
  4. permanentné magnetické separátory vykupujeme jednotlivo, ale aj ako celé spracovateľské jednotky vybavené týmito výrobkami
  5. okrem okamžitého odkupu ponúkame aj možnosť komisionálneho predaja vášho nepotrebného zariadenia