Používame súbory cookies

Súbory cookies používame na analýzu návštevnosti, zapamätanie si preferencií a zlepšovanie použiteľnosti webu. Súhlas môžete vyjadriť kliknutím na tlačidlo "Súhlasím".

Nastavenie Súhlasím

Súhlas môžete tiež odmietnuť.

Preskočiť na obsah

Výhody magnetického separátora DND-AC

 • automatické čistenie aj bez prerušenia toku materiálu
 • inštalačná výška až 500 mm
 • separácia častíc Fe od 0,5 do 300 mm
 • separátor na umiestnenie naprieč alebo paralelne s dopravníkom
 • záruka 10 rokov
 • vyhotovenie kompletne z nehrdzavejúcej ocele
 • žiadne slepé miesta medzi magnetickým jadrom a bočnicou
 • hmotnosť od 440 kg = jednoduchá inštalácia
 • indukcia 1 010 G (200 mm od pásu separátora)
 • feritové aj ľahké neodýmové varianty

Magnetické samočistiace dosky DND-AC nad pásový dopravník

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC

Magnetická doska s automatickým čistením slúži na separáciu feromagnetických nečistôt zo suchých a dobre priestupných materiálov z dopravníka. Nájde uplatnenie v prevádzkach s vysokým výskytom feromagnetických častíc. Vďaka automatickému čisteniu je prevádzka separátora úplne bezobslužná.

Magnetické dosky osadzujeme feritovými aj veľmi silnými neodýmovými magnetmi.

Pre prevádzky, kde sa vyžaduje ľahký separátor malých rozmerov (napr. inštalácia na mobilné drviče) máme dosku s hmotnosťou 440 kg!

Pre ťažké prevádzky vyrábame separátor s magnetickou indukciou 1010 G (merané vo vzdialenosti 200 mm od pásu separátora). Tieto veľmi výkonné magnetické dosky možno zavesiť 500 mm nad dopravník a separovať častice z dopravníka s rýchlosťou 3 m/s!

Uvedomujeme si, že rôzne aplikácie vyžadujú rôzne riešenie. Nie vždy je potrebný najvýkonnejší alebo najmenší separátor, a to aj s ohľadom na jeho cenu. Aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť to najvhodnejšie riešenie, naše separátory vyrábame v 12 modelových radoch. 

7 + 1 dôvodov prečo si vybrať našu magnetickú dosku s automatickým čistením

 • 1Záruka 10 rokov – Za kvalitou našich magnetických separátorov si stojíme, preto poskytujeme záruku 10 rokov!
 • 212 modelových radov – máme riešenie pre každú aplikáciu. Základné produktové rady sa líšia použitými magnetmi (8 modelov je osadených feritovými a 4 modely silnými neodýmovými magnetmi). V základnej ponuke máme separátory na inštaláciu nad pás šírky 500 – 2 000 mm.
 • 3Magnetická indukcia 1 010 G – naše najsilnejšie separátory majú magnetickú indukciu až 1010 G (vo vzdialenosti 200 mm od pásu separátora)! Môžu byť zavesené vo výške 500 mm nad pásom a separovať kovy z dopravníka s rýchlosťou 3 m/s. Dokážeme zachytiť nečistoty s veľkosťou 0,5 – 300 mm!
 • 4Malé kompaktné rozmery – malé rozmery dosky umožňujú jednoduchú inštaláciu aj ťažšie prístupných miestach.
 • 5Hmotnosť od 440 kg – našu magnetickú dosku možno použiť aj na mobilné drviče alebo do prevádzok, kde je nízka hmotnosť separátora spolu s malými rozmermi nutnosťou.
 • 6Vyhotovenie kompletne z nehrdzavejúcej ocele – magnetický separátor je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť separátora aj v náročných podmienkach
 • 7Žiadne slepé miesta – separátor je skonštruovaný tak, aby medzi magnetickým jadrom a bočnou stenou separátora neboli žiadne slepé miesta. Vďaka tomu sa nemôžu feromagnetické kovy dostať pod pás a poškodiť ho.
 • 8Výroba separátorov na mieru – máte špecifické požiadavky na rozmery, hmotnosť, výkon alebo dizajn magnetického separátora? Radi vám vyrobíme separátor na mieru, ktorý bude spĺňať všetky vaše potreby. Máme vlastné konštrukčné oddelenie a vyrábame v Českej republike. S výrobou separátorov na mieru máme dlhoročné skúsenosti!

Prínosy použitia separátora

 • výsledný produkt bez feromagnetických prímesí
 • ochrana následnej technológie (drviče, lisy, závitovkové dopravníky atď.) pred poškodením feromagnetickými predmetmi (úlomky strojov, skrutky, matice, drôty atď.)
 • separácia feromagnetických nečistôt
 • automatické čistenie – bez nutnosti obsluhy

Ako sa o vás postaráme?

O váš projekt sa postaráme od začiatku až do konca. U nás to objednávkou nekončí. Po celý čas používania separátora vám poskytneme špičkovú podporu.

1.
Prídeme

2.
Zameriame a a navrhneme

3.
Vyrobíme na mieru

4.
Nainštalujeme

5.
Sprevádzkujeme a zaškolíme

6.
Poskytneme autorizovaný servis

Inštalácia magnetickej dosky

Inštalácia magnetickej dosky nad dopravníkMagnetická doska s automatickým čistením na nepretržitú prevádzku sa vešia najmä priečne nad pásový dopravník, možno ju však nainštalovať aj paralelne s pásom v mieste presypu (na konci dopravníkového pásu).

Typ použitých magnetov závisí aj od spôsobu umiestnenia: v prípade pozdĺžnej inštalácie môže byť magnetická doska vybavená slabšími magnetmi, pretože dopravovaný materiál je v mieste prepadu v sypkom stave. Naopak, pri pootočení dosky o 90° k dopravníku odporúčame použiť silnejšie typy magnetov, pretože na dopravníkovom páse môže byť vyššia a kompaktnejšia vrstva materiálu).

Štandardne je magnet nad dopravník osadený silnými permanentnými feritovými magnetmi, pri použití pre mobilné linky, drviče a špeciálne aplikácie však magnetickú dosku dodávame s extrémne výkonnými neodýmovými NdFeB magnetmi NdFeB. Vďaka dôkladnému odtieneniu pôsobí magnetické pole výlučne na materiál prepravovaný na dopravníkovom páse. Rozmery magnetickej dosky dokážeme prispôsobiť technickému zadaniu a požiadavkám zákazníka.

Čistenie magnetickej dosky

Čistenie magnetického separátora prebieha automaticky bez potreby obsluhy. Magnetická doska kovy priťahuje a odnáša ich dopravník.

Meranie sily magnetického separátora

Každý separátor dôkladne testujeme a meriame jeho výkon. Keďže vieme, že pre našich zákazníkov je dôležité poznať výkon magnetu v rôznych vzdialenostiach od dopravného pásu, uvádzame hodnoty magnetickej indukcie nielen na magnetickom jadre, ale aj vo vzdialenosti 0 – 400 mm (merané po 50 mm) od pásu separátora.

Meranie vykonávame tak, aby čo najvernejšie zodpovedalo reálnym podmienkam v praxi. Magnetickú indukciu preto nemeriame na magnetickom jadre (ako to robia niektorí výrobcovia, ktorí umelo zvyšujú hodnotu magnetickej indukcie). Pre zákazníka je dôležité vedieť, že meranie v uvedených vzdialenostiach robíme od dopravníkového pásu separátora.

Namerané hodnoty pre konkrétny typ separátora nájdete v záložke Gausscharty[JP2] .

Samozrejmosťou je, že ku každému separátoru dodávame testovací protokol s nameranými hodnotami magnetickej indukcie.

Zachytávanie etalónov

Zachytávanie etalónov DND-AC Nm 5Nameraná hodnota magnetickej indukcie je síce jasná informácia, pre mnoho zákazníkov je však dôležitejšie vedieť, aké nečistoty dokáže náš separátor zachytiť. Aby sme zákazníkom mohli lepšie demonštrovať silu a funkčnosť našich magnetických dosiek, urobili sme súbor testov. Vybrali sme 13 typických feromagnetických nečistôt, ktoré zákazníci najčastejšie potrebujú separovať (matica, klinec, drôt, oceľová guľôčka atď.) a merali sme, z akej vzdialenosti od pásu separátora ich dokáže daný model našej magnetickej dosky zachytiť.

Tieto informácie nájdete v záložke Zachytávanie etalónov. Sme presvedčení, že takto náš zákazník získa všetky informácie, aby si mohol vybrať najvhodnejší typ magnetickej dosky s automatickým čistením.

Naši špecialisti vám s výberom vhodného typu radi pomôžu.

Spojenie magnetickej dosky a magnetického valcaOdporúčanie: Spojenie magnetickej dosky a magnetického valca

V prípade vyššej vrstvy materiálu na dopravníku na dosiahnutie čo najvyššieho stupňa separácie odporúčame kombinovať magnetickú dosku zavesenú nad pásom s magnetickým valcom, ktorý dokáže zachytiť aj feromagnetické častice z nižších vrstiev materiálu.

Certifikát TESYDOSOLLAU – naše výrobky zvárajú skutoční profesionáli!

Oprávnenie firmy SOLLAU:
Oprávnenie na zváranie tlakových zariadení podľa PED 2014/68/EU
Certifikát podľa EN-ISO 3834 - 2, EN 1090 - 2, EN 13480 - 1 až 5, EN 13445 - 1 až 5

Feritové dosky – priečne umiestnenie

Hlavnými výhodami feritových magnetických dosiek sú tepelná odolnosť, magnetická stabilita, nižšia cena a v prípade silných radov ich hlboké a veľmi silné magnetické pole. Tento separátor je navrhnutý na inštaláciu priečne nad dopravníkom.

Feritové magnetické dosky – priečne umiestnenie

DND-AC M F
PANTHER

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC M F PANTHER

 • inštalačná výška až 280 mm
 • najľahší z feritového radu
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 1 mm

Produktový rad, v ktorom sa snúbi štandardný výkon so zaujímavou cenou. Separátory sú určené na stredne náročné aplikácie s max. inštalačnou výškou 200 mm a dokážu zachytiť najmä väčšie feromagnetické častice (nad 1 mm). Výhodou tejto dosky je jej rýchla ekonomická návratnosť (pomer cena:výkon).

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
priečne
DND-AC M1 F PANTHER 500 200 zobraziť PDF
DND-AC M2 F PANTHER 800 250 zobraziť PDF
DND-AC M3 F PANTHER 1000 280 zobraziť PDF
DND-AC M4 F PANTHER 1200 280 zobraziť PDF
DND-AC M5 F PANTHER 1400 280 zobraziť PDF
DND-AC M6 F PANTHER 1600 280 zobraziť PDF
DND-AC M7 F PANTHER 1800 280 zobraziť PDF

DND-AC Ms F
JAGUAR

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC Ms F JAGUAR

 • inštalačná výška až 320 mm
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 1 mm

Tento rad je určený náročným používateľom, ktorí od separátora očakávajú vysoký výkon aj vo väčších hĺbkach. Maximálna inštalačná výška je 320 mm.

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
priečne
DND-AC Ms2 F JAGUAR 800 270 zobraziť PDF
DND-AC Ms3 F JAGUAR 1000 300 zobraziť PDF
DND-AC Ms4 F JAGUAR 1200 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms5 F JAGUAR 1400 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms6 F JAGUAR 1600 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms7 F JAGUAR 1800 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms8 F JAGUAR 2000 320 zobraziť PDF

DND-AC Mp F
LION

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC Mp F LION

 • inštalačná výška až 340 mm
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 1 mm

Ide o rad určený na inštaláciu do výšky max. 340 mm a jej výhodou je aj väčšia šírka.

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
priečne
DND-AC Mp2 F LION 800 290 zobraziť PDF
DND-AC Mp3 F LION 1000 320 zobraziť PDF
DND-AC Mp4 F LION 1200 340 zobraziť PDF
DND-AC Mp5 F LION 1400 340 zobraziť PDF
DND-AC Mp6 F LION 1600 340 zobraziť PDF
DND-AC Mp7 F LION 1800 340 zobraziť PDF
DND-AC Mp8 F LION 2000 340 zobraziť PDF

DND-AC Mm F
TIGER

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC Mm F TIGER

 • inštalačná výška až 400 mm
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 1 mm

Tieto separátory sú určené na veľmi náročné aplikácie vo väčších hĺbkach (až do 400 mm).

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
priečne
DND-AC Mm2 F TIGER 800 320 zobraziť PDF
DND-AC Mm3 F TIGER 1000 350 zobraziť PDF
DND-AC Mm4 F TIGER 1200 400 zobraziť PDF
DND-AC Mm5 F TIGER 1400 400 zobraziť PDF
DND-AC Mm6 F TIGER 1600 400 zobraziť PDF
DND-AC Mm7 F TIGER 1800 400 zobraziť PDF
DND-AC Mm8 F TIGER 2000 400 zobraziť PDF

DND-AC Mx F
BEAST

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC Mx F BEAST

 • inštalačná výška až 500 mm
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 1 mm
 • integrovaná schránka s náradím

Ide o najsilnejší rad magnetických separátorov firmy SOLLAU. Magnetická indukcia týchto zariadení je na hranici súčasných možností najsilnejších permanentných magnetov a prekonávajú ju iba elektromagnetické separátory. Tento rad je určený na najnáročnejšiu separáciu z veľkých hĺbok a vysokých a ťažkých vrstiev materiálu. Pri týchto zariadeniach je maximálna závesná výška až 450 mm (pre zaujímavosť: hmotnosť najsilnejšieho feritového radu Mx F je približne päťkrát vyššia ako hmotnosť štandardného radu MF!).

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
priečne
DND-AC Mx3 F BEAST 1000 500 zobraziť PDF
DND-AC Mx4 F BEAST 1200 500 zobraziť PDF
DND-AC Mx5 F BEAST 1400 500 zobraziť PDF
DND-AC Mx6 F BEAST 1600 500 zobraziť PDF
DND-AC Mx7 F BEAST 1800 500 zobraziť PDF
DND-AC Mx8 F BEAST 2000 500 zobraziť PDF

DND-AC Ms F
EKO

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC Ms F EKO

 • atraktívny pomer cena/výkon (bez nadštandardnej výbavy)
 • z hľadiska magnetickej sily rovnaké vyhotovenie ako má značková doska DND-AC Ms F JAGUAR
 • inštalačná výška až 320 mm
 • zachytávanie feromagnetických častíc väčších ako 1 mm

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC EKO je najlacnejšou verziou štandardného magnetu nad dopravník DND-AC. Z hľadiska účinnosti magnetickej separácie nie je rozdiel medzi štandardnou verziou DND-AC a ekonomickou verziou DND-AC EKO.

Oba varianty generujú rovnakú magnetickú indukciu, čo je pomerne výnimočné, pretože ekonomické verzie magnetických dosiek konkurenčných výrobcov sú obvykle slabšie ako štandardné typy. Na druhej strane si musia zákazníci uvedomiť, že magnetický separátor DND-AC EKO je osadený motorom CANTONI, prevodovkou VARVEL a nechránenými ložiskami a že iba spodná časť separátora je chránená ochrannými doskami.

DND-AC EKO sa používa v prevádzkach s vysokým výskytom feromagnetických častíc, kde by sa doska s manuálnym čistením nedala z dôvodu rýchleho zanášania použiť. Tento špeciálny magnetický separátor slúži na zachytávanie cenných kovových surovín (na ďalšie spracovanie) aj na ochranu nadväzujúcich strojov (drviče, lisy, závitovkové dopravníky atď.) pred poškodením feromagnetickými predmetmi (úlomky strojov, skrutky, matice, drôty atď.). Feromagnetické nečistoty odseparované z materiálu na pásovom dopravníku sa pomocou vynášacieho pásu magnetu odvádzajú na ďalšie spracovanie či kumuláciu.

VýrobokDoporučeno pro pás o max. šířce (mm)Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
priečne
DND-AC Ms2 F EKO 800 270 zobraziť PDF
DND-AC Ms3 F EKO 1000 300 zobraziť PDF
DND-AC Ms4 F EKO 1200 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms5 F EKO 1400 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms6 F EKO 1600 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms7 F EKO 1800 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms8 F EKO 2000 320 zobraziť PDF

Magnetické separátory skladem

Niektoré výrobky z tohto modelového radu sú k dispozícii na okamžitý odber. Sortiment magnetických separátorov na sklade neustále rozširujeme, aby sme vám ich mohli okamžite dodať. O aktuálnej dostupnosti sa informujte u nášho obchodníka.

Neodýmové dosky – umiestnenie priečne

Medzi najväčšie výhody neodýmových dosiek patria extrémne silné (ale relatívne krátke) magnetické pole a nízka hmotnosť. Aplikujú sa preto najmä tam, kde z dôvodu vyššej hmotnosti nie je možné nasadiť štandardné feritové magnetické dosky alebo v prípadoch, keď je potrebná extrémne vysoká účinnosť separácie v menších hĺbkach (napr. v mobilných drviacich a recyklačných zariadeniach a pod.). Tento separátor je navrhnutý na inštaláciu priečne nad dopravníkom.

Neodýmové dosky – umiestnenie priečne

DND-AC N
JACKAL

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC N JACKAL

 • inštalačná výška až 300 mm
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 0,5 mm

Najľahší rad, určený na inštaláciu do výšky max. 200 mm. V nižších hĺbkach dokáže doska zachytiť aj nečistoty menšie ako 1 mm.

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)
Při příčné instalaci nad dopravník
Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
DND-AC N1 JACKAL 500 300 zobraziť PDF
DND-AC N2 JACKAL 700 300 zobraziť PDF
DND-AC N3 JACKAL 1000 300 zobraziť PDF
DND-AC N4 JACKAL 1200 300 zobraziť PDF
DND-AC N5 JACKAL 1400 300 zobraziť PDF
DND-AC N6 JACKAL 1600 300 zobraziť PDF
DND-AC N7 JACKAL 1800 300 zobraziť PDF

DND-AC NKS 1
JACKAL II

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC NKS 1 JACKAL II

 • výrobok trvalo na sklade (ihneď k dispozícii)
 • dvojpólový neodýmový variant s vynášacím feritovým pólom
 • inštalačná výška až 170 mm
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 0,5 mm

Vyrába sa v dvojpólovom variante s vynášacím feritovým pólom.

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)
Při příčné instalaci nad dopravník
Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
DND-AC NKS1 JACKAL II 900 170 zobraziť PDF


Magnetické separátory skladem

Niektoré výrobky z tohto modelového radu sú k dispozícii na okamžitý odber. Sortiment magnetických separátorov na sklade neustále rozširujeme, aby sme vám ich mohli okamžite dodať. O aktuálnej dostupnosti sa informujte u nášho obchodníka.

DND-AC Ns
HYENA

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC Ns HYENA

 • inštalačná výška až 350 mm
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 0,5 mm

Silnejšie neodýmové varianty na inštaláciu do výšky max. 220 mm, určené na stredne náročné aplikácie. Jej výhodami sú silná magnetická indukcia na kratšie vzdialenosti, zachytenie menších častíc Fe a nízka hmotnosť.

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)
Při příčné instalaci nad dopravník
Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
DND-AC Ns1 HYENA 500 350 zobraziť PDF
DND-AC Ns2 HYENA 700 350 zobraziť PDF
DND-AC Ns3 HYENA 1000 350 zobraziť PDF
DND-AC Ns4 HYENA 1200 350 zobraziť PDF
DND-AC Ns5 HYENA 1400 350 zobraziť PDF
DND-AC Ns6 HYENA 1600 350 zobraziť PDF
DND-AC Ns7 HYENA 1800 350 zobraziť PDF

Magnetické separátory skladem

Niektoré výrobky z tohto modelového radu sú k dispozícii na okamžitý odber. Sortiment magnetických separátorov na sklade neustále rozširujeme, aby sme vám ich mohli okamžite dodať. O aktuálnej dostupnosti sa informujte u nášho obchodníka.

DND-AC Nm
WOLF

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC Nm WOLF

 • inštalačná výška až 380 mm
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 0,5 mm

Najsilnejší neodýmový rad najmä na mobilné aplikácie, pri ktorých sa vyžaduje extrémne vysoká účinnosť separátora v nižších materiálových hĺbkach. Maximálna inštalačná výška je 250 mm.

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)
Při příčné instalaci nad dopravník
Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)

Dátová karta
DND-AC Nm2 WOLF 800 380 zobraziť PDF
DND-AC Nm3 WOLF 1000 380 zobraziť PDF
DND-AC Nm4 WOLF 1200 380 zobraziť PDF
DND-AC Nm5 WOLF 1400 380 zobraziť PDF
DND-AC Nm6 WOLF 1600 380 zobraziť PDF
DND-AC Nm7 WOLF 1800 380 zobraziť PDF


Magnetické separátory skladem

Niektoré výrobky z tohto modelového radu sú k dispozícii na okamžitý odber. Sortiment magnetických separátorov na sklade neustále rozširujeme, aby sme vám ich mohli okamžite dodať. O aktuálnej dostupnosti sa informujte u nášho obchodníka.

Feritové dosky – pozdĺžne umiestnenie

Hlavnými výhodami feritových magnetických dosiek sú ich tepelná odolnosť, magnetická stálosť, nižšia cena a pri silných produktových radoch ich hlboké a veľmi silné magnetické pole.

Tento separátor je navrhnutý tak, aby bol inštalovaný pozdĺžne s dopravníkom. Vďaka inštalácii nad presyp dopravníka sa materiál separuje v momente, keď padá z koncového valca dopravníka a je tak lepšie priepustný. To má pozitívny vplyv na kvalitu magnetickej separácie. Niekedy je to jediné vhodné riešenie magnetickej separácie, napr. pri materiáloch s horšími sypnými vlastnosťami alebo pri vyššej vrstve materiálu prepravovaného dopravníkom.

Aby sa zvýšila účinnosť magnetického separátora a nedochádzalo k nežiaducemu zmagnetizovaniu valca dopravníka, koncový valec dopravníka odporúčame vymeniť za valec vyrobený z nemagnetického materiálu.

Feritové magnetické dosky – pozdĺžne umiestnenie

DND-AC Ms F IN
LYNX

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC Ms F LYNX

 • inštalačná výška až 320 mm
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 1,5 mm

Tento rad magnetických dosiek je určený na separáciu materiálu so strednou výškou vrstvy – závesná výška je 320 mm.

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
pozdĺžne
DND-AC Ms2 F IN LYNX 800 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms3 F IN LYNX 1000 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms4 F IN LYNX 1200 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms5 F IN LYNX 1400 320 zobraziť PDF
DND-AC Ms6 F IN LYNX 1600 320 zobraziť PDF

DND-AC Mx F IN
PUMA

Magnetická doska s automatickým čistením DND-AC Mx F PUMA

 • inštalačná výška až 450 mm
 • zachytí feromagnetické častice väčšie ako 1,5 mm

Ide o najvýkonnejší modelový rad separátorov na pozdĺžne uloženie so závesnou výškou neuveriteľných 450 mm!

Tento rad magnetických dosiek je určený na separáciu materiálu s veľkou výškou.

VýrobokMax. šírka dopravníkového pásu (mm)Max. odporúčaná inštalačná výška (mm)Dátová karta
pozdĺžne
DND-AC Mx4 F IN PUMA 1200 450 zobraziť PDF
DND-AC Mx5 F IN PUMA 1400 450 zobraziť PDF
DND-AC Mx6 F IN PUMA 1600 450 zobraziť PDF  V akých priemyselných odvetviach sa uplatní magnetické samočistiace dosky?