Používame súbory cookies

Súbory cookies používame na analýzu návštevnosti, zapamätanie si preferencií a zlepšovanie použiteľnosti webu. Súhlas môžete vyjadriť kliknutím na tlačidlo "Súhlasím".

Nastavenie Súhlasím

Súhlas môžete tiež odmietnuť.

Preskočiť na obsah

Sme špecialisti v oblasti magnetickej separácie

Vyvíjame, vyrábame a aplikujeme zariadenia na magnetickú separáciu. Naše magnetické separátory navrhujeme a vyrábame presne podľa vašich potrieb.

NAŠE SLUŽBY
Okrem výroby magnetických separátorov ponúkame aj ďalšie služby.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY SOLLAU

Servis magnetických separátorov

Servis magnetických separátorov

Testovanie účinnosti magnetických separátorov (skontrolujeme celkový stav separátora, premeriame jeho magnetickú účinnosť a vystavíme potvrdenie o výsledku kontroly).

Audit magnetických separátorov

Audit magnetických separátorov

Vyskúšame funkčnosť magnetického separátora. Skontrolujeme, či separátor spĺňa požiadavky, ktoré sú naň kladené. Skontrolujeme Silu, stav a umiestnenie magnetov.

Výkup magnetických separátorov

Výkup magnetických separátorov

Potrebujete rýchlo vyriešiť aktuálne finančné problémy a vlastníte pritom nadbytočné, zastarané, nedostatočne výkonné, poškodené, nefunkčné či z hľadiska prevádzky neefektívne magnetické separátory?

Predaj použitých zariadení

Predaj použitých zariadení

Chcete znížiť náklady? Nie ste náročný zákazník a uspokojíte sa s použitým, ale plne funkčným magnetickým separátorom? Momentálne ponúkame aj použité magnetické separátory.

Prenájom magnetických separátorov

Prenájom magnetických separátorov

Magnetický separátor si môžete vyskúšať ešte pred jeho nákupom. Prenájmom separátora môžete rýchlo a lacno nahradiť dočasný výpadok vlastného zariadenia, napr. počas jeho opravy.