Používame súbory cookies

Súbory cookies používame na analýzu návštevnosti, zapamätanie si preferencií a zlepšovanie použiteľnosti webu. Súhlas môžete vyjadriť kliknutím na tlačidlo "Súhlasím".

Nastavenie Súhlasím

Súhlas môžete tiež odmietnuť.

Preskočiť na obsah

Opravujeme magnetické separátory rôznych značiek

Skontrolujeme celkový stav separátora, premeriame jeho magnetickú účinnosť a vystavíme potvrdenie o výsledku kontroly a odporučíme vhodnú opravu.

Servis magnetických separátorov

Náš tím je zložený z odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti magnetickej separácie, preto dokážeme ponúknuť klientom riešenia, ktoré zodpovedajú ich individuálnym požiadavkám.

Servis magnetických separátorovTechnici našej firmy pomáhajú zákazníkom už pri výbere optimálneho zariadenia, tým sa však naša klientska podpora iba začína. V prípade potreby technici prispôsobujú (rozmerovo aj vyhotovením) vybraný výrobok špecifickým potrebám konkrétneho odberateľa, vykonávajú testy účinnosti magnetickej separácie priamo na vzorkách materiálu zákazníka, pri zložitejších zariadeniach dozerajú aj na inštaláciu finálneho výrobku priamo u zadávateľa či preškoľujú obsluhu zariadenia.

Poskytovanie technického a zákazníckeho servisu však uvedením nášho zariadenia do prevádzky či uplynutím zákonnej záručnej lehoty nekončí. Po celý čas životnosti výrobkov zn. SOLLAU sa na nás zákazníci môžu obracať so žiadosťami o:

  • testovanie účinnosti bremenových magnetov (vykonáme test nosnosti a vystavíme potvrdenie o výsledku kontroly)
  • testovanie účinnosti magnetických separátorov (skontrolujeme celkový stav separátora, premeriame jeho magnetickú účinnosť a vystavíme potvrdenie o výsledku kontroly, eventuálne v záujme predĺženia životnosti odporučíme vhodnú opravu či úpravu)
  • opravy a servis zariadenia na magnetickú separáciu (ktoré môžeme vykonať v priestoroch našej firmy alebo priamo u zákazníka – a to aj v prípade, že nejde o separátory značky SOLLAU!)
  • originálne náhradné diely na zariadenia, ktoré dodávame
  • školenia obsluhy našich zariadení

Aj keď pri výrobkoch zn. SOLLAU k poruchám či poklesu účinnosti dochádza len zriedka, naši technici sú pripravení poskytnúť našim zákazníkom kedykoľvek rýchlu a kompetentnú pomoc a tiež ) pravidelne navštevovať  vašu firmu na základe programu štandardného servisu a dohodnutého servisného plánu (vypracovaného podľa vašich výrobných potrieb a plánovaných odstávok).

Zapojením do nášho programu pravidelných servisných prehliadok

  • minimalizujete problémy s provozovaným zařízením
  • dosáhnete maximální efektivity Vaší podnikatelské činnosti
  • předejdete eventuálním vážným a nákladným problémům, jako jsou havárie zpracovatelského zařízení, nucené odstávky provozní linky, průnik nežádoucích příměsí do finálního výrobku atd.
  • dosáhnete úspory nákladů na vlastní personál, zajišťující údržbu strojního vybavení
  • splníte některé podmínky pro získání či udržení certifikátu ISO 9000

Okrem uvedených výhod získate ešte ďalší bonus v podobe predĺženej záruky na výrobok, na ktorý poskytujeme servis, v trvaní jedného roka.